
Жабын материалы СУФ30, 2.1 х 10 м, ақ Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жабын материалы 93912 ақ түсті, СУФ 30, өлшемі 2,1 х 10 м, өсімдіктерді жауын-шашыннан, ыстық күннен, желден және жәндіктерден қорғау үшін қолданылады. Ауа мен жарықтың өтуіне мүмкіндік береді, бау-бақша дақылдарының өсуі мен дамуына қолайлы микроклимат жасайды. Жазғы тұрғындар мен бағбандар үшін пайдалы. Артықшылықтары Ылғалдың түсуіне кедергі жасамайды және оны біркелкі таратады, сондықтан материалды алып тастамай, өсімдіктерді суарып, тыңайтқыш қолдануға болады. Топырақтың тез жылынуын қамтамасыз етеді және оның салқындауын баяулатады, өсімдіктерді температураның өзгеруінен қорғайды. Экологиялық таза полипропилен талшықтарынан жасалған, сондықтан қоршаған орта үшін қауіпсіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 500 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 300 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.547 кг |
| Топ | Үлдірлер, жабын материалдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 939-Жабынды материалдар |
| Материал | Тоқылмаған материал |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тығыздығы | 30 мкм |
| Өлшем | 2.1 х 10 м |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | полиэтилен |
| Штрих-код | 4620760470286 |
- Бағасы: 1 357 ₸

