
Галогендік прожектор 150 Вт, қозғалыс датчигі бар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Галогендік жарықтандыру жүйесі электр энергиясын үнемді пайдалану кезінде жарықтың көбірек шығуын қамтамасыз етеді. Жарық қозғалыс сенсоры арқылы қосылады. Датчик қозғалатын объектіден шығатын жылу энергиясын анықтайды. Қозғалыс анықталған сәтте датчиктің әрекет ету аймағында шам жанады. Белгілі бір уақыт өткеннен кейін шам автоматты түрде сөнеді.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 135 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 135 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.10.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU C-CN.АГ03.В.18386 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/RU C-CN.АГ03.В.18386.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.635 кг |
| Топ | Прожекторлар, ұзартқыш сымдар, керосинді шамдар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 932-Прожекторлар, Керосинді шамдар |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996029245 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

