
Керосинді шам "Жарқанат" Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Керосин шамы Спарта "Жарғанат" 932305 отын сыйымдылығы 0,2 л электр қуаты болмаған кезде балама жарық көзі ретінде пайдаланылады. Оны үй ішінде де, сыртта да орналастыруға болады. Тасымалдау және орналастыру тасымалдау ілмегімен және ілуге арналған кронштейнмен жеңілдетіледі. Қорғаныс торы шамды зақымданудан қорғайды. Шам саяжай үйін немесе беседканы жарықтандыруға жарайды. Артықшылықтары Корпус коррозиядан және сыртқы әсерлерден қорғайтын хромдалған жабыны бар қаңылтырдан жасалған, сондықтан өнім ұзақ уақыт қызмет етеді. Колба ыстыққа және соққыға төзімді шыныдан жасалған, бұл пайдалану қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Шамның кең негізі бар, соның арқасында ол көлденең бетке қойылса, аударылып қалмайды. Айналмалы механизм фитильдің орнын өзгертеді, соның арқасында жарықтық деңгейін басқаруға болады. Жинаққа қосалқы фитиль мен шұңқыр кіреді, сондықтан оларды бөлек сатып алудың қажеті жоқ.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.337 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 115 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Прожекторлар, ұзартқыш сымдар, керосинді шамдар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 932-Прожекторлар, Керосинді шамдар |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996061535 |
- Бағасы: 4 203 ₸

