
Пластикалық құбырларды дәнекерлеуге арналған аппарат DWP-750, 750 Вт, 0-300 град, 4 саптама, 20-40 мм Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel DWP-750 пластикалық құбырларды дәнекерлеуге арналған құрылғы суық, ыстық сумен жабдықтау, жылыту және кәріз жүйелерін орнату және сымдау үшін қолданылады. Полипропилен мен полиэтиленнен жасалған құбырлар үшін қолданылады. Оның жұмыс істеуінің негізі 300 °C-қа дейінгі жоғары температураның әсері болып табылады, ол 750 Вт қуатпен қамтамасыз етіледі. Пластикалық құбырларды дәнекерлеуге арналған құрылғы тұрмыстық желіден жұмыс істейді, сондықтан ол үйде пайдалану үшін өте қолайлы. Артықшылықтары: Жұмыс температурасына жылдам шығу — 3-4 минуттан кейін құрылғы пайдалануға толығымен дайын болады. Температураны бірқалыпты реттеу 0-300 °C — пайдаланушы қандай температуралық режимде жұмыс істеу керектігін таңдай алады. Бұл пластикалық құбырларды дәнекерлеуші орындай алатын тапсырмалар ауқымын кеңейтеді. Жұмыс көрсеткіші — оператор абайсызда күйіп қалудан қорғалған, себебі ол құрылғының қосулы және қыздырылғанын көзбен бақылай алады. Саптамалардағы жабыспайтын жабын пластиктің жабысып қалуын болдырмайды және олардың беріктігін қамтамасыз етеді. Эргономикалық тұтқа ыңғайлы ұстауды және ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді. Жеңіл және ықшам — құрылғы көлемді модельдер өтпейтін жерлерде жұмыс істеуге ыңғайлы. Жеткізудің кең жиынтығы — құрылғыға диаметрі 20, 25, 32 және 40 мм құбырларды, имбус кілтін және құбыр кескішті қосуға арналған 4 саптама бекітілген. Ыстыққа төзімді тіреуіш қыздырылған аппаратты дәнекерлеу аралықтарында қауіпсіз бекітуге мүмкіндік береді. Ұяшықтары бар металл қорап құрылғыны және барлық керек-жарақтарды бір жерде ыңғайлы орналастыруға мүмкіндік береді, бұл әсіресе тасымалдау кезінде ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 370 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87105 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/94203.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.87105.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 2.183 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Электр монтаждау құралы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 941-Паяльники для пластиковых труб |
| Қыздыру сатыларының саны | 1 |
| Дәнекерлеу саптамаларының саны | 4 |
| Дәнекерлеу саптамасының максималды диаметрі | 40 мм |
| Дәнекерлеу саптамасының минималды диаметрі | 20 мм |
| Қуат | 750 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Температура реттегіші | Да |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996035673 |
- Бағасы: 13 420 ₸

