
Велосипедке арналған жиынтық : Led алдыңғы және артқы шамдары, жарық шағылыстырғыш және арқанды құлып Stern
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stern 90561 велосипед жинағы алдыңғы және артқы жарықдиодты шамдарды, жарық шағылыстырғышты және кабель құлпын қамтиды. Жиынтықтың барлық бөлшектері әмбебап және кез келген велосипедке жарамды. Артықшылықтары Шамдар қараңғыда жарықтандыруды қамтамасыз етеді және жолдағы велосипедшіні білдіреді. Кабельдік құлып велосипедті дүкендердің жанында, автотұрақтарда қалдыруға мүмкіндік береді, бұл оның ұрлану қаупін азайтады. Жарық шағылыстырғыш элементтер фаралар жанған кезде велосипедшінің жолда көрінуін қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stern |
| Корпус материалы | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.В.93418 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.В.93418.pdf |
| _пакеттегі ені | 255 мм |
| Бренд | STERN |
| Салмақ | 0.43 кг |
| Өлшемдері | 104 x 66 x 38 мм |
| Топ | Жарықтандыру техникалық жабдықтары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 905-Фонари "Stern" |
| Ылғалдан қорғау | ылғалдан қорғалған |
| Жарық көзі | LED |
| Жарықдиодтар саны | 10 |
| Тамақтандыру | 3 AAA+2 AAA |
| Жұмыс режимдері | 2 + 7 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996068015 |
- Бағасы: 2 752 ₸

