
Кемпингтік шам, жарықдиодты, 4 жарқырау режимі, ABS+PS пластик, 6 Led, 3хАА Стерн
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ABS және PS пластиктен жасалған 4 жарқырау режимі бар Stern 90541 кемпингтік жарықдиодты шамы 6 жарықдиодты шаммен жабдықталған және 3 АА батареясымен жұмыс істейді. Табиғатта демалу кезінде шатырды немесе лагерьді жарықтандыру үшін қолданылады, заттарды табуды жеңілдетеді және т.б. Жарықдиодты шам аз қуатты пайдаланады, сондықтан шам 16 сағат бойы үздіксіз жұмыс істеуге мүмкіндік береді. 4 жұмыс режимінің болуы жарықтандырудың оңтайлы деңгейін таңдауға және батареяның қызмет ету мерзімін үнемдеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Корпус резеңкеленген сақинамен жабдықталған, ол фонарь құлаған кезде соққыны сіңіреді. Шам корпустың астындағы ылғалдан қорғалған, сондықтан ол ауа-райының әсерінен қорықпайды. Жыпылықтайтын жарқырау режимі төтенше жағдайларда орналасқан жеріңізді белгілеуге мүмкіндік береді. Шамның қуаты 3 АА батареясымен жұмыс істейді, сондықтан қосалқы бөлшектерді өзіңізбен бірге алып жүруге және өркениеттен алыс жерде де жарықта қалуға болады. Аспалы сақина демалыс орнын толығымен жарықтандыру үшін ағашқа шам орнатуға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stern |
| Түрі | Шам |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.В.93418 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.В.93418.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | STERN |
| Салмақ | 0.295 кг |
| Өлшемдері | 150 x 79 мм |
| Топ | Жарықтандыру техникалық жабдықтары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 905-Фонари "Stern" |
| Ылғалдан қорғау | ылғалдан қорғалған |
| Жарық көзі | LED |
| Жарықдиодтар саны | 6 |
| Корпус материалы | Пластик |
| Тамақтандыру | 3 АА |
| Жұмыс режимдері | 4 |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4044996108247 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

