
Іздеу шамы, аккумуляторлық, 19 жарық диодты Stern
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Іздеу аккумуляторлық фонарь Stern 90533, 19 LED, — тәуліктің қараңғы уақытында көшеде немесе жарық жеткіліксіз үй-жайларда пайдаланылатын жарықтандыру аспабы. 19 жарықдиодты шамдар жарқын жарық ағынын жасайды. Айналмалы тұтқа жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді. Шамды кемпингке, балық аулауға, саяжайға апаруға, сондай-ақ жұмыс орнын жарықтандыру үшін пайдалануға болады. Артықшылықтары Шамның корпусы берік пластиктен жасалған. Силиконды тығыздағыш сақина мен қосқыштағы қақпақ шамды ылғалдың енуінен қорғайды, оның істен шығуына жол бермейді. Жиынтықта қолды босатуға мүмкіндік беретін иық белдігі бар. Шамның аккумуляторын тек 220 вольтты желіден ғана емес, сонымен қатар автомобильдегі темекі тұтандырғышынан да зарядтауға болады, сондықтан қайта зарядтау үшін розетка іздеудің қажеті жоқ. Шамның көлденең бетке орналастыруға мүмкіндік беретін тұғыры бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stern |
| Салмақ | 1.125 г |
| Корпус материалы | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.10.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU C-CN.АГ03.В.18391 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/90533.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ТС RU C-CN.АГ03.В.18391.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | STERN |
| Өлшемдері | 220 х 132 мм |
| Топ | Жарықтандыру техникалық жабдықтары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 905-Фонари "Stern" |
| Батарея сыйымдылығы | 2 А/ч |
| Ылғалдан қорғау | ылғалдан қорғалған |
| Жарық көзі | LED |
| Жарықдиодтар саны | 19 |
| Батарея қуатының кернеуі | 4 Жылы |
| Ерекшеліктері | зарядка от сети 220 В, зарядка от прикуривателя |
| Тамақтандыру | Батарея |
| Жұмыс режимдері | 2 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996108261 |
- Бағасы: 8 887 ₸

