
Іздеу шамы, қайта зарядталатын, галоген 25 Вт + 11 жарық диодты артқы жағы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
11 жарықдиодты және 25 Вт галогендік шамы бар Stern 90532 қайта зарядталатын іздеу шамы аумақты және әртүрлі нысандарды жарықтандыру үшін қызмет етеді. Тұрмыста қолданылуы мүмкін. Жарқырау көздері арасында ауысу мүмкіндігі шамның жұмыс циклінің ұзақтығын арттырады. Ол батарея қуатымен жұмыс істейді, сондықтан қосалқы батареяларды алып жүрудің қажеті жоқ. Артықшылықтары Шам тек 220 В қуатымен ғана емес, сонымен қатар автомобильдегі темекі тұтандырғышымен де зарядталады, сондықтан құрылғыны далалық іс-шаралар кезінде пайдалануға болады. Ыңғайлы тасымалдау тұтқасы мен иық белдігі шамды тасымалдауды жеңілдетеді. Жиналмалы тұғырдың арқасында қолды босату қажет болса, шамды көлденең бетке орнатуға болады. Силиконды тығыздағыш сақина құрылғыны ылғалдың енуінен және мерзімінен бұрын сынудан қорғайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stern |
| Салмақ | 1.125 г |
| Корпус материалы | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.10.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU C-CN.АГ03.В.18391 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ТС RU C-CN.АГ03.В.18391.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | STERN |
| Өлшемдері | 220 x 131 мм |
| Топ | Жарықтандыру техникалық жабдықтары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 905-Фонари "Stern" |
| Батарея сыйымдылығы | 2 А/ч |
| Ылғалдан қорғау | ылғалдан қорғалған |
| Жарық көзі | LED |
| Жарықдиодтар саны | 11 |
| Батарея қуатының кернеуі | 4 Жылы |
| Ерекшеліктері | зарядка от сети 220 В, зарядка от прикуривателя |
| Тамақтандыру | Батарея |
| Жұмыс режимдері | 2 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996108278 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

