
Іздеу шамы, көп функциялы, қайта зарядталатын, 1+ 15 жарықдиодты артқы жағы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stern 90534 аккумуляторлық типті көп функциялы іздеу шамы, 1 және 15 LED, нашар көрінетін жағдайларда сенімді жарық көзі болып табылады. Негізгі жарық диоды қараңғыда заттарды табуды жеңілдететін қуатты сәуле шығарады. 15 жарықдиодты бүйірлік панельдің арқасында шам үстел шамы ретінде жұмыс істей алады және жұмыс орнын жарықтандырады. Шам үйде, саяжайда, гаражда, сондай-ақ кемпингте, аңшылықта немесе балық аулауда пайдалы болады. Артықшылықтары Корпус пластиктен жасалған, сондықтан ол берік, берік және адам бойының биіктігінен құлаудан қорықпайды. Герметикалық, техникалық қызмет көрсетілмейтін аккумулятордан қуат алу батареяларды сатып алу қажеттілігін жояды. Шам тұрмыстық желіден зарядталады, сонымен қатар темекі тұтандырғышымен үйлесімді — бұл сапар кезінде батареяны зарядтауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stern |
| Корпус материалы | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 130 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.10.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU C-CN.АГ03.В.18391 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/90534.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ТС RU C-CN.АГ03.В.18391.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | STERN |
| Салмақ | 1.568 кг |
| Өлшемдері | 190 х 122 мм |
| Топ | Жарықтандыру техникалық жабдықтары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 905-Фонари "Stern" |
| Батарея сыйымдылығы | 2 А/ч |
| Ылғалдан қорғау | ылғалдан қорғалған |
| Жарық көзі | LED |
| Жарықдиодтар саны | 16 |
| Батарея қуатының кернеуі | 4 Жылы |
| Ерекшеліктері | зарядка от сети 220 В, зарядка от прикуривателя |
| Тамақтандыру | Батарея |
| Жұмыс режимдері | 3 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996108285 |
- Бағасы: 8 305 ₸

