
Жарықдиодты шам, алюминий корпус, су өткізбейтін, 12 Led, 3 х ААА Стерн
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Алюминий корпусындағы Stern 90501 жарықдиодты су өткізбейтін шам, 12 жарықдиодты, 3 AAA батареясымен жұмыс істейді, жарық аз жағдайда жарық көзі ретінде пайдаланылады. 12 жарықдиодты шамдар тәуліктің қараңғы уақытында шағын аумақты немесе аумақты жарықтандыру үшін жеткілікті жарықтылықты қамтамасыз етеді. Шам тұрмыстық мақсатта пайдалануға арналған, 3 AAA батареясымен жұмыс істейді (бөлек сатып алынады). Артықшылықтары Берік алюминий корпусы шамның механикалық зақымдануға және сыртқы коррозиялық ортаның әсеріне төзімділігін қамтамасыз етеді. Силикон сақиналары ылғалдың енуінен қорғайды, сондықтан фонарь жауын-шашыннан қорықпайды. Білекке бекітуге арналған бау шамның кездейсоқ құлап кетуіне жол бермейді. Шамның ұзындығы 125 мм, сондықтан оны сөмкеде немесе қалтада тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stern |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.В.93418 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.В.93418.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | STERN |
| Салмақ | 0.108 кг |
| Өлшемдері | 125 х 33 мм |
| Топ | Жарықтандыру техникалық жабдықтары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 905-Фонари "Stern" |
| Ылғалдан қорғау | ылғалдан қорғалған |
| Жарық көзі | LED |
| Жарықдиодтар саны | 12 |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Ерекшеліктері | Бау жиынтықта |
| Тамақтандыру | 3 ААА |
| Жұмыс режимдері | 1 |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4044996108292 |
- Бағасы: 844 ₸

