
Жарықдиодты шам, алюминий корпус, су өткізбейтін, 9 Led, 3 х ААА Стерн
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Алюминий корпусындағы Stern 90502 жарықдиодты су өткізбейтін шам, 9 LED, 3 AAA батареясымен жұмыс істейді, жарық аз жағдайда жарық көзі ретінде пайдаланылады. 9 жарықдиодты шамдар тәуліктің қараңғы уақытында шағын аумақты немесе аумақты жарықтандыру үшін жеткілікті жарықтылықты қамтамасыз етеді. Шам тұрмыстық мақсатта пайдалануға арналған, 3 AAA батареясымен жұмыс істейді (бөлек сатып алынады). Артықшылықтары Берік алюминий корпусы шамның механикалық зақымдануға және сыртқы коррозиялық ортаның әсеріне төзімділігін қамтамасыз етеді. Силикон сақиналары ылғалдың енуінен қорғайды, сондықтан фонарь жауын-шашыннан қорықпайды. Білекке бекітуге арналған бау шамның кездейсоқ құлап кетуіне жол бермейді. Шамның ұзындығы 100 мм, сондықтан оны сөмкеде немесе қалтада тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stern |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 175 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.В.93418 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.В.93418.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | STERN |
| Салмақ | 0.092 кг |
| Өлшемдері | 100 x 33 мм |
| Топ | Жарықтандыру техникалық жабдықтары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 905-Фонари "Stern" |
| Ылғалдан қорғау | ылғалдан қорғалған |
| Жарық көзі | LED |
| Жарықдиодтар саны | 9 |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Ерекшеліктері | Бау жиынтықта |
| Тамақтандыру | 3 ААА |
| Жұмыс режимдері | 1 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996108308 |
- Бағасы: 773 ₸

