
Жарықдиодты шам, көп функциялы, алюминий, су өткізбейтін, 18+1 Led SoS, 3 x AAA қатаң
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Түнгі уақытта ыңғайлы, ықшам және сенімді жерсерік. 18 + 1 қызыл жарық диодты, анодталған алюминий корпусы, қуат элементтері: 3хААА, ылғалға төзімді корпус. Алынбалы үстіңгі бөлік іздеу, құтқару және қауіпсіздік жұмыстарын жүргізуге, сондай-ақ қараңғыда оңай жүруге мүмкіндік береді. Шам жаяу серуендеуге, аң аулауға немесе балық аулауға, үйде, шатырда пайдалануға арналған. Қызыл жарық диоды SOS сигналын беруге көмектеседі және қараңғыда жақсы нұсқаулық болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stern |
| Түсі | Қызыл |
| Салмақ | |
| Салмақ | 0.26 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.В.93418 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.В.93418.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | STERN |
| Өлшемдері | 180 х 41 мм |
| Топ | Жарықтандыру техникалық жабдықтары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 905-Фонари "Stern" |
| Ылғалдан қорғау | ылғалдан қорғалған |
| Жарық көзі | LED |
| Жарықдиодтар саны | 19 |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Тамақтандыру | 3 ААА |
| Жұмыс режимдері | 3 |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4044996108315 |
- Бағасы: 1 222 ₸

