
Жарықдиодты шам, соққыға төзімді, су өткізбейтін, 1 жарқын Led, 2 x AA Stern
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Соққыға және ылғалға төзімді Stern 90520 жарықдиодты шамы, 1 LED, дербес жарық көзі болып табылады және 2 АА батареясымен жұмыс істейді. Бір жарықдиодты шамның арқасында ол кең, жарқын сәуле шығарады. Шамның үстіңгі жарық бөлігі 90 градусқа бұрылады, бұл оны әртүрлі позицияларда және жету қиын жерлерде пайдалануды жеңілдетеді. Шам ашық ауада және туризм кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Корпус резеңкеленген пластиктен жасалған, сондықтан зақымдануға төзімді және 1,5 м биіктіктен құлауға төтеп бере алады. Шамның корпусы су өткізбейтін, сондықтан жауын-шашыннан қорықпайды. Ауыстырылатын қуат элементтерінің арқасында (бөлек сатып алынады) шамның жұмыс қабілеттілігі розетканың болуына байланысты емес. Карабин қолды босату қажет болса, шамды белдікке бекітуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stern |
| Салмақ | 0.25 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.В.93418 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.В.93418.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | STERN |
| Өлшемдері | 215 x 48 мм |
| Топ | Жарықтандыру техникалық жабдықтары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 905-Фонари "Stern" |
| Ылғалдан қорғау | ылғалдан қорғалған |
| Жарық көзі | LED |
| Жарықдиодтар саны | 1 |
| Корпус материалы | ABS пластик |
| Ерекшеліктері | защита от удара |
| Тамақтандыру | 2 АА |
| Жұмыс режимдері | 1 |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4044996108322 |
- Бағасы: 1 072 ₸

