
Жарықдиодты шам, соққыға төзімді, су өткізбейтін, 3 жарық диодты, 2 x LR20 артқы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Соққыға төзімді және су өткізбейтін жарықдиодты шам Stern 90521, 3 LED, LR20 типті 2 батареямен жұмыс істейді, қараңғыда таптырмас жарық көзі болып табылады. Жарық бөлігі 90 градусқа айналатындықтан, әртүрлі позицияларда қолдануға және жету қиын жерлерді жарықтандыруға болады. 3 жарық диоды жарқын, бағытталған сәуле шығарады. Шамды жаяу серуендеуге, балық аулауға және аң аулауға өзіңізбен бірге ала аласыз. Артықшылықтары Жауын-шашыннан қорықпайды және жылдың кез келген уақытында пайдалануға болады, өйткені оның су өткізбейтін корпусы бар. Белсенді пайдалану үшін жарамды, себебі резеңкеленген пластиктен жасалған корпус зақымдануға төзімді және 1,5 м биіктіктен құлауға төтеп бере алады.Толығымен автономды, себебі ол ауыстырылатын LR20 батареяларымен жұмыс істейді (бөлек сатып алынады). Артқы жағында орналасқан карабиннің көмегімен белдік белдікке бекітіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stern |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 290 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.В.93418 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.В.93418.pdf |
| _пакеттегі ені | 165 мм |
| Бренд | STERN |
| Салмақ | 0.396 кг |
| Өлшемдері | 242 x 64 мм |
| Топ | Жарықтандыру техникалық жабдықтары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 905-Фонари "Stern" |
| Ылғалдан қорғау | ылғалдан қорғалған |
| Жарық көзі | LED |
| Жарықдиодтар саны | 3 |
| Корпус материалы | ABS пластик |
| Ерекшеліктері | защита от удара |
| Тамақтандыру | 2 LR20 |
| Жұмыс режимдері | 1 |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4044996108339 |
- Бағасы: 1 028 ₸

