
Жарықдиодты шам, соққыға төзімді корпус, су өткізбейтін, 3 жарық диодты, артқы жағы 2хАА
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ылғалға төзімді жарықдиодты шам Stern 90511 соққыға төзімді корпуста, 3 жарықдиодты, 2 АА типті батареямен жұмыс істейді, бұл үйде, гаражда, елде, сондай—ақ туризм үшін пайдалануға ыңғайлы тұрмыстық жарықтандыру құрылғысы. Жарқын жарық ағыны 3 жарықдиодты шаммен қамтамасыз етілген. Резеңкеленген пластиктен жасалған корпус күшейтілген беріктікке ие, сондықтан шамды төтенше жағдайларда пайдалануға болады. Артықшылықтары Корпус ылғалға төзімді, сондықтан оны кез келген ауа-райында пайдалануға болады. Қуат түймесі корпустың бүйірінде орналасқан, бұл жұмыс ыңғайлылығын арттырады. Шам білекке бекітуге арналған баумен жабдықталған, бұл құрылғының құлап кетуіне жол бермейді. Корпустың бедерлі бетінің арқасында шам қолдан сырғып кетпейді. Қуат көздері "саусақ" батареялары болып табылады (жинаққа кірмейді), бұл шамды құрылғыны розеткадан зарядтау мүмкіндігі жоқ ашық ауада саяхаттау үшін оңтайлы етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stern |
| Салмақ | 0.111 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.В.93418 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.В.93418.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | STERN |
| Өлшемдері | 160 х 42 мм |
| Топ | Жарықтандыру техникалық жабдықтары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 905-Фонари "Stern" |
| Ылғалдан қорғау | ылғалдан қорғалған |
| Жарық көзі | LED |
| Жарықдиодтар саны | 3 |
| Корпус материалы | прорезиненный |
| Ерекшеліктері | Бау жиынтықта |
| Тамақтандыру | 2 АА |
| Жұмыс режимдері | 1 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996108346 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

