
Басты фонарь сәулені масштабтау мүмкіндігімен, жарықдиодты, 1 super Led, 3 х ААА Stern
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сәулені масштабтау мүмкіндігі бар Stern 90565 жарықдиодты фара, 1 super LED, 3 AAA батареясымен жұмыс істейді. Іздестіру-құтқару жұмыстары кезінде кәсіби пайдалануға арналған, сонымен қатар ашық ауада жұмыс істеуге, шеберханада жұмыс істеуге, объектілерді қорғауға және т.б. Шам жарық диодты шаммен жабдықталған, сондықтан ол кең сәуле шығарады және түнде де айналаны жақсы жарықтандырады. Артықшылықтары Ылғалға төзімді корпус — шамды жаңбырлы ауа райында пайдалануға болады. Масштабтау — үлкейткіш линзасы бар тартылатын алдыңғы бөлігінің арқасында сәулені белгілі бір нысандарға фокустауға болады. Батареяларды үнемді пайдалану — Super LED жарықдиодты шамның үздіксіз жұмыс істеу уақытын ұзартады. Реттелетін бау — үш жарты доға бас шеңберіне қарамастан шамды мықтап бекітуге мүмкіндік береді. Жеңіл салмағы 104 г — шам басына салмақ түсірмейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stern |
| Корпус материалы | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.В.93418 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.В.93418.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | STERN |
| Салмақ | 0.104 кг |
| Өлшемдері | 73 x 58 x 43 мм |
| Топ | Жарықтандыру техникалық жабдықтары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 905-Фонари "Stern" |
| Ылғалдан қорғау | ылғалдан қорғалған |
| Жарық көзі | SUPER LED |
| Жарықдиодтар саны | 1 |
| Тамақтандыру | 3 ААА |
| Жұмыс режимдері | 3 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996108384 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

