
Басты шам, жарықдиодты, 1 super Led, 3 х ААА Stern
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stern 90564 фарасы, 1 super LED, 3 AAA батареясы кеңістікті тамаша жарықтандырады, сондықтан гаражда немесе шеберханада жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде, кемпингтер мен балық аулау сапарларында, сондай-ақ іздестіру-құтқару жұмыстарында кәсіби пайдалану үшін пайдалы. операциялар мен қауіпсіздік жұмыстары. Super LED жарық диодының арқасында шам кәдімгі жарық диодтары бар үлгілерден айырмашылығы, жарқынырақ сәуле шығарады және жоғары жұмыс ұзақтығын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Шам соңғы әзірлемелер бойынша жоғары технологиялық өндірісте жасалған, бұл оның жоғары сапасын растайды. Ылғалға төзімді корпус жаңбырлы ауа райында шамды пайдалануға мүмкіндік береді. 3 жарты доғасы бар реттелетін белдіктің арқасында шам басына мықтап бекітіледі. Шамның жеңіл салмағы 97 г пайдаланудың қарапайымдылығын қамтамасыз етеді, құрылғы ұзақ уақыт пайдаланғанның өзінде басына салмақ түсірмейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stern |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 75 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 165 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.В.93418 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.В.93418.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | STERN |
| Салмақ | 0.097 кг |
| Өлшемдері | 59 x 41 x 44 мм |
| Топ | Жарықтандыру техникалық жабдықтары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 905-Фонари "Stern" |
| Ылғалдан қорғау | ылғалдан қорғалған |
| Жарық көзі | SUPER LED |
| Жарықдиодтар саны | 1 |
| Корпус материалы | Пластик |
| Тамақтандыру | 3 ААА |
| Жұмыс режимдері | 1 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996108391 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

