
Басты шам, жарықдиодты, 3 режим, 10 Led, 3 х ААА Stern
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
3 жарықтандыру режимі бар Stern 90562 фарасы, 10 LED, 3hAAA, қолыңызды босатуға мүмкіндік береді, сондықтан табиғатта, шеберханада, жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде және т.б. пайдалы болады. Ол жарқыраған жарықты қамтамасыз ету үшін 10 жарықдиодты шамдармен жабдықталған. Артықшылықтары Үш жұмыс режимінің болуы жағдайларға байланысты жарықтық деңгейін таңдауға және батареялардың қызмет ету мерзімін үнемдеуге мүмкіндік береді. 3 жарты доғасы бар белдіктің арқасында шам басына мықтап бекітіледі, ал реттелетін серпімділік оны кез келген пайдаланушыға ыңғайлы киюге мүмкіндік береді. Шамның салмағы небәрі 124 г, сондықтан ол басына қысым жасамайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stern |
| Корпус материалы | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.В.93418 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.В.93418.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | STERN |
| Салмақ | 0.124 кг |
| Өлшемдері | 68 x 47 x 40 мм |
| Топ | Жарықтандыру техникалық жабдықтары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 905-Фонари "Stern" |
| Ылғалдан қорғау | ылғалдан қорғалған |
| Жарық көзі | LED |
| Жарықдиодтар саны | 10 |
| Тамақтандыру | 3 ААА |
| Жұмыс режимдері | 3 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996108407 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

