
Басты шам, жарықдиодты, 4 режим, 14 Led, 3 х ААА Stern
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
4 жарықтандыру режимі және 14 LED-жарық диоды бар, ААА типті 3 аккумулятордан жұмыс істейтін Stern 90563 маңдайшасы веложарыстарда, шеберханада, табиғатта демалу кезінде пайдалы болады. Ол қолдарыңызды босатуға және нашар жарық жағдайында ыңғайлы қозғалуға/жұмыс істеуге мүмкіндік береді. 14 үнемді жарықдиодты шамдар жарқын және ұзақ жарқырауды қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Ылғалға төзімді корпусының арқасында фонарь жаңбырлы ауа райында пайдалануға жарамды. Силикон сақиналары шамды дулығаға немесе дулығаға бекітуге мүмкіндік береді. Реттелетін белдіктердің арқасында шамды бастың кез келген шеңберіне реттеуге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stern |
| Корпус материалы | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 175 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.В.93418 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.В.93418.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | STERN |
| Салмақ | 0.127 кг |
| Өлшемдері | 66 x 71 x 50 мм |
| Топ | Жарықтандыру техникалық жабдықтары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 905-Фонари "Stern" |
| Ылғалдан қорғау | ылғалдан қорғалған |
| Жарық көзі | LED |
| Жарықдиодтар саны | 14 |
| Тамақтандыру | 3 ААА |
| Жұмыс режимдері | 4 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996108414 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

