
Жарықдиодты іздеу шамы, пластикалық корпус, 30 сағат үздіксіз жұмыс, 12Led, 4 x LR20 артқы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stern 90530 4X LR20 типті батареялармен жұмыс істейтін 12X пластикалық корпусты жарықдиодты іздеу шамы 30 сағат үздіксіз жұмыс істеуге арналған және жарық болмаған кезде көрінуді қамтамасыз ету үшін қолданылады. 12 жарық диоды жарқын, кең сәуле шығарады. Шам тұрмыстық мақсатта пайдалануға жарамды. Артықшылықтары Корпус берік пластиктен жасалған, шамның салмағы 451 г. Қуат түймесі корпустың ішіне ылғалдың түсуіне жол бермеу үшін резеңке қақпақпен қорғалған. Шамның артқы жағындағы бау оны білекке қосымша бекітуге немесе ілулі сақтауды ұйымдастыруға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stern |
| Корпус материалы | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 120 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.В.93418 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.В.93418.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | STERN |
| Салмақ | 0.451 кг |
| Өлшемдері | 195 x 110 мм |
| Топ | Жарықтандыру техникалық жабдықтары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 905-Фонари "Stern" |
| Ылғалдан қорғау | ылғалдан қорғалған |
| Жарық көзі | LED |
| Жарықдиодтар саны | 12 |
| Ерекшеліктері | Бау жиынтықта |
| Тамақтандыру | 4 LR20 |
| Жұмыс режимдері | 1 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996108421 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

