
Жарықдиодты шам, жұмсақ жабыны бар көк корпус, 9 Led, 3 х ААА Stern
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Модель ықшам өлшемімен ерекшеленеді. Тоғыз жарық диоды жарқын сәулені қамтамасыз етеді. Пластикалық корпустың Soft-touch жабыны бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stern |
| Размеры | |
| Салмақ | 0.088 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.В.93418 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.В.93418.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | STERN |
| Топ | Жарықтандыру техникалық жабдықтары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 905-Фонари "Stern" |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996108445 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

