
Ықшам люминесцентті шырағдан шамы, 9 W, 2700K, E27, 8000 сағ Stern
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұл шам көзге көрінетін және декордың бір бөлігі болып табылатын шамдарда жұмыс істеуге арналған. Бұл шам шамның салыстырмалы түрде аз қызуына ие, бұл оны мата реңктері бар шамдарда қолдануға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stern |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 130 мм |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | STERN |
| Салмақ | 0.075 кг |
| Топ | Жарықтандыру техникалық жабдықтары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 909-Энергия үнемдейтін шамдар |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4044996061559 |
- Бағасы: 434 ₸

