
Шағын люминесцентті, доғалы шам, 15 W, 2700K, E27, 8000 сағ Stern
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"3U" колбасы бар шамдар E27 розеткасы бар шамдарда пайдалануға арналған. Шамдардың негізгі қолданылуы сыртқы, төбелік, апаттық және өнеркәсіптік шамдар болып табылады. Шамдарда шамның салыстырмалы түрде аз қызуы бар, бұл оларды акрил және поликарбонат диффузоры мен корпусы бар шамдарда қолдануға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stern |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 155 мм |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/90941.pdf |
| _пакеттегі ені | 45 мм |
| Бренд | STERN |
| Салмақ | 0.083 кг |
| Топ | Жарықтандыру техникалық жабдықтары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 909-Энергия үнемдейтін шамдар |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4044996061566 |
- Бағасы: 373 ₸

