
Шағын люминесцентті, доғалы шам, 26 W, 4000K, E27, 8000 сағ Stern
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"3U" колбасы бар шамдар E27 розеткасы бар шамдарда пайдалануға арналған. Шамның негізгі қолданылуы: сыртқы, төбелік, апаттық және өнеркәсіптік жарықтандыру құрылғылары. Шамдарда шамның салыстырмалы түрде аз қызуы бар, бұл оларды акрил және поликарбонат диффузоры мен корпусы бар шамдарда қолдануға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stern |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | STERN |
| Салмақ | 0.128 кг |
| Топ | Жарықтандыру техникалық жабдықтары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 909-Энергия үнемдейтін шамдар |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4044996061610 |
- Бағасы: 623 ₸

