
Ықшам люминесцентті шам, колба, 11 W, 2700K, E27, 8000с Stern
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұл шам Е27 патрондары бар шамдарда пайдалануға арналған. Бұл шамның басты артықшылығы оның ықшам өлшемі болып табылады. Ол шамның салыстырмалы түрде аз қызуына ие, бұл оны мата реңктері бар шамдарда қолдануға мүмкіндік береді. Үлкен бөлмелерді жарықтандыру үшін бір уақытта бірнеше шамдарды пайдалану ұсынылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stern |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/90965.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | STERN |
| Салмақ | 0.097 кг |
| Топ | Жарықтандыру техникалық жабдықтары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 909-Энергия үнемдейтін шамдар |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4044996061627 |
- Бағасы: 449 ₸

