
Шағын люминесцентті шам, жартылай спиральді, 15 W, 4100K, E27, 8000 сағ Stern
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жартылай ширатылған колбасы бар шамдар Е27 патроны бар шамдарда пайдалануға арналған. Олар ең аз жалпы өлшемдері бар шамдарды орнатуды қажет ететін жабдық үшін өте қолайлы. Шамдарда шамның салыстырмалы түрде аз қызуы бар, бұл оларды мата реңктері бар және жабық корпусы бар шамдарда пайдалануға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stern |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 120 мм |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | STERN |
| Салмақ | 0.072 кг |
| Топ | Жарықтандыру техникалық жабдықтары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 909-Энергия үнемдейтін шамдар |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4044996061665 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

