
Ықшам люминесцентті, спиральді шам, 11 W, 2700K, E14, 8000 сағ Stern
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спиральді колбасы бар шамдар Е14 патроны бар шамдарда пайдалануға арналған. Шамдардың негізгі қолданылуы - шыны реңктері бар шамдар, люстралар және еден шамдары. Шамдарда шамның салыстырмалы түрде аз қызуы бар, бұл оларды мата реңктері бар және жабық корпусы бар шамдарда пайдалануға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stern |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 125 мм |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | STERN |
| Салмақ | 0.072 кг |
| Топ | Жарықтандыру техникалық жабдықтары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 909-Энергия үнемдейтін шамдар |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4044996061733 |
- Бағасы: 392 ₸

