
Бұрғыны қысқышпен бекітуге арналған станок Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта арт. 934055 станогы бұрғыны тік күйде бекітуге және оны бұрғылау прессі ретінде пайдалануға мүмкіндік береді. Ол кез келген бренд бұрғыларымен үйлесімді. Станок бұрғымен жұмысты айтарлықтай жеңілдетеді, оны фрезерлеу үшін пайдалануға мүмкіндік береді, сонымен қатар жұмыстың жылдамдығы мен дәлдігін арттыруға көмектеседі. Артықшылықтары: Станок силуминнен жасалған, сондықтан тозуға және коррозияға төзімді. Бағыттауыштар болаттан жасалған, сондықтан олардың ресурсы мен беріктігі жоғары. Станок болттардың көмегімен беттерге бекітіледі, бұл бекітудің сенімділігін қамтамасыз етеді. Станоктың биіктігін реттеу әртүрлі өлшемдегі дайындамалармен жұмыс істеуге және бұрғылау тереңдігін шектеуге мүмкіндік береді. Станоктың түбіндегі ойықтар үлкен бөлшектермен жұмыс істеу үшін висканы бекітуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2.7 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 430 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 215 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Тік жүріс | 80 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 934-Станки для крепления электроинструмента |
| Ерекшеліктері | перемещаемые тиски |
| Қосылатын диаметр | 40 мм |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Барысы | 80 мм |
| Штрих-код | 4044996101170 |
- Бағасы: 11 635 ₸

