
УСМ COS-115 Спарта бекітуге арналған станок
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Станок Sparta COS-115 бұрыштық тегістеуіштерді тік күйде бекітуге арналған. Ол диаметрі 115 мм дискілермен жұмыс істейтін СМ-мен үйлесімді. Тегістеу кезінде машина гаражда немесе шеберханада пайдалы болады. Оның көмегімен кесу жылдамдығын арттыруға және жұмысты жеңілдетуге болады, өйткені құралды салмақта ұстаудың қажеті жоқ. Артықшылықтары: Маятник механизмінің арқасында машина бірқалыпты қозғалады, осылайша кесу сапасы жақсарады. Металл тіректің ресурсы мен беріктігі жоғары. Градустық шкала 0-45° бұрышпен кесуді жоғары дәлдікпен орындауға мүмкіндік береді. Дайындамалар жылдам қысу механизмінің арқасында оңай бекітіледі. Тіректің жеңіл салмағы 2,20 кг тасымалдауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 260 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 255 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 2.2 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 934-Станки для крепления электроинструмента |
| Қосылатын ШКМ дискінің диаметрі | 115 мм |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Кесу бұрышы | 0-45 град |
| Штрих-код | 4044996101187 |
- Бағасы: 9 328 ₸

