
УСМ COS-230 Спарта бекітуге арналған станок
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта COS-230 машинасы диаметрі 230 мм жабдықпен жұмыс істейтін СМ-мен бірге қолданылады. Ол шеберханада немесе гаражда тегістеу жұмыстарын жеңілдетеді және орындалатын жұмыстардың қауіпсіздігі мен дәлдігін арттырады. Артықшылықтары: Маятникті механизм ҰШМ-ның бірқалыпты жүруін қамтамасыз етеді, бұл кесудің дәлдігін арттырады. Тірек металдан жасалған, сондықтан оның беріктігі мен жоғары ресурсы бар. Градустық шкала 0-45° бұрышпен жоғары дәлдікпен кесуге мүмкіндік береді. Жылдам қысу механизмі дайындамаларды оңай бекітуді қамтамасыз етеді. Тіректің салмағы 3,5 кг және ықшам өлшемдері 30х12,5х30,5 см, сондықтан оны тасымалдау оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 305 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 135 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 3.533 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 934-Станки для крепления электроинструмента |
| Қосылатын ШКМ дискінің диаметрі | 230 мм |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Кесу бұрышы | 0-45 град |
| Штрих-код | 4044996101194 |
- Бағасы: 13 704 ₸

