
Бұрғылау станогы, 13 мм, 5 жылдамдық Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel DDM-350-5 станогы ағаштан, металдан және пластмассадан жасалған бөлшектерде тесіктерді бұрғылау үшін қолданылады. Ол тұрмыстық қажеттіліктерге арналған және үстелге орнатылады. Жылдамдықтарды 510-2720 айн/мин диапазонында реттеу жұмыстың ыңғайлылығы мен жоғары сапасы үшін жабдықтың материалы мен өлшеміне байланысты бұрғылаудың оңтайлы режимін таңдауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Жұмыс үстелінің ені 160х160 мм және станоктың негізі шойыннан құйылған, сондықтан олар қарқынды жүктемелерге төтеп бере алады. Қозғалтқыштың мыс орамасы жоғары беріктігімен және қызып кетуге төзімділігімен ерекшеленеді, бұл оның ресурсын арттырады. Болат баған қатты қысымға төтеп бере алады және жұмыс кезінде деформацияланбайды. Кіріктірілген бұрғылау шектегіші қосымша өлшемдерсіз біркелкі тереңдіктегі тесіктерді оңай алуға мүмкіндік береді. Миллиметрлік бұрғылау тереңдігі шкаласы жұмыстың жоғары дәлдігін қамтамасыз етеді. Әртүрлі өлшемдегі бөлшектерді өңдеуге ыңғайлы болу үшін жұмыс үстелін көтеруге және бұруға болады. Негізгі патрон жабдықтың сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді. Белдік жетекті механикалық зақымданудан қорғау үшін арнайы қаптама қарастырылған. Негізде габаритті бөлшектермен жұмыс істеу мүмкіндігі үшін вискаларды орнатуға арналған ойықтар бар. Станоктың сапасын 3 жылға ұзартылған кепілдік растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы параметрлер | |
| Салмақ | 14.83 кг |
| Қосымша параметрлер | |
| Шпиндельдің жүрісі | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 225 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 430 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 14.02.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.86519 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/95320.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.86519.pdf |
| _пакеттегі ені | 335 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Станки |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 953-Станки сверлильные |
| Бұрғының максималды диаметрі | 13 мм |
| Қуат | 350 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жұмыс үстелінің өлшемі | 160х160 мм |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 2720 об/мин |
| Алға/артқа жылдамдықтар саны | 5 |
| Штрих-код | 4044996101200 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

