
Белдік, топсалы балға ұстағыш Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 90244 топсалы белдік балға ұстағышы жеке шеберлер мен кәсіпқойлар үшін пайдалы болады. Оны белдікке бекітіп, өзіңізбен бірге алып жүруге болады, ал қолдар бос қалады, бұл әсіресе биіктікте жұмыс істегенде дұрыс.Артықшылықтарұстағыштың жоғары ресурсы тозуға төзімділігі жоғары "Оксфорд" синтетикалық материалымен қамтамасыз етілген.Коррозияға қарсы жабын металл ұстағышты тоттың пайда болуынан қорғайды.Қосымша қалта балғаны ғана емес, басқа құралдарды немесе керек-жарақтарды да сақтауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.125 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 105 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 255 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 105 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Құрал-саймандарға арналған сөмкелер |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 902-Құрал-саймандарға арналған қаптар |
| Материал | Полиэстер |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996044033 |
- Бағасы: 2 109 ₸

