
Құрал-сайманға арналған кеудеше, 510 х 600 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 90246 510 x 600 мм кеудеше жұмыс кезінде құралдарды орналастыруға және тасымалдауға арналған. Онымен бірге қажеттінің бәрі жақын жерде, ал қолдар бос қалады. Кеудеше үлкен нысандарда және биіктікте жұмыс істеу ыңғайлылығын айтарлықтай арттырады, сондықтан құрылысшыларға, слесарларға, монтажшыларға және т.б. үшін пайдалы болады. Артықшылықтары Кеудеше берік полиэфирден жасалған, сондықтан ол кез келген ауа райы жағдайында, сондай-ақ химиялық заттармен жұмыс істегенде пайдалануға жарамды. Кеудешенің бүйірлерінде оның өлшемін реттеуге мүмкіндік беретін бекіткіштер бар. әртүрлі өлшемдегі 8 қалта шағын және үлкен құралдарды, бөлшектерді, қарындаштарды және т.б. ыңғайлы орналастыруға мүмкіндік береді. Арқада кеудешенің арқаға жабысып қалуын болдырмайтын және терінің тыныс алуына мүмкіндік беретін торлы кірістіру бар. Мөлдір төс қалта куәлікті өткізу пункттерінде әр жолы алмай-ақ сақтауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.608 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 11.04.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АВ29.B.53071 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АВ29.B.53071.pdf |
| _пакеттегі ені | 220 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Өлшемдері | 510 х 600 мм |
| Топ | Құрал-саймандарға арналған сөмкелер |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 902-Құрал-саймандарға арналған қаптар |
| Қалталар саны | 8 |
| Материал | Полиэстер |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996047416 |
- Бағасы: 7 757 ₸

