
Биттер мен бұрғыларға арналған қалтасы бар бұрағышқа арналған гильза Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 90243 қашаулар мен бұрғыларға арналған қалтасы бар бұрауышқа арналған қаптама шеберлерге әртүрлі жұмыстарды орындау кезінде пайдалы болады. Оны белдікке бекітуге болады және биіктікте жұмыс істегенде де құралдар қолыңызда болады. Арнайы бөлім шағын элементтерді сақтау мәселесін шешеді: бұрғылар мен қашауларды ықшам орналастыруға болады.Артықшылықтары Бұрғы тозуға төзімділігі жоғары "Оксфорд" синтетикалық материалынан жасалған, бұл оның беріктігінің кепілі болып табылады.Арнайы ілмек бұрауыштың сырғып кетуіне жол бермей, оның сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді.Қаптаманың ені 155 мм, сондықтан ол үлкен өлшемді құралды сақтай алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Материал | Полиэстер |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.33 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 335 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 12.02.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АИ77.B.22342 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Ұлттық сараптама орталығы " ҒК |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АИ77.B.22342.pdf |
| _пакеттегі ені | 165 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Құрал-саймандарға арналған сөмкелер |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 902-Құрал-саймандарға арналған қаптар |
| Қалталар саны | 1 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996047447 |
- Бағасы: 4 006 ₸

