
Құрал-сайманға арналған қаңқалық тасығыш 415 х 230 х 260 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 415 x 230 x 260 мм, Matrix 90257 жақтау тасымалдаушысы құралдарды жылжытуға және сақтауға ыңғайлы. Оның берік қаңқасы бар және салмағы 1,35 кг, реттелетін иық белдігінің арқасында тасымалдау оңай. Ыңғайлы қалталарда барлық қажетті құралдарды орналастыруға болады. Тасымалдаушы үйде, гаражда немесе саяхатта ыңғайлы болады.Артықшылықтарыауыстыру ұзаққа созылады, себебі ол тозуға төзімді полиэфирден жасалған.Арматура айтарлықтай салмақты көтере алады, өйткені оның құйылған полипропилен түбі және сенімді бекітілген металл тұтқасы бар.Тұтқадағы жұмсақ төсемінің арқасында тасымалдаушыны қолыңызда ұстауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Материал | Полиэстер |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.35 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 260 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 12.02.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АИ77.B.22342 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Ұлттық сараптама орталығы " ҒК |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АИ77.B.22342.pdf |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Өлшемдері | 415 x 230 x 260 мм |
| Топ | Құрал-саймандарға арналған сөмкелер |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 902-Құрал-саймандарға арналған қаптар |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996079455 |
- Бағасы: 13 298 ₸

