
Белдік дорба, 8 қалта, балға ұстағыш, қысқыштарға арналған Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 90242 белдік дорбасы құралдарды тасымалдау үшін 8 қалталы және балға мен тістеуік ұстағыштары бар. Ол белдікке орнатылады және қолыңызда барлық қажетті құрылғыларды алуға мүмкіндік береді, бұл әсіресе биіктікте жұмыс істегенде маңызды. Монтаждау, жөндеу және әрлеу жұмыстарын жүргізу үшін пайдалы болады.Артықшылықтарықапша тығыз синтетикалық материалдан жасалған және тозуға төзімділігі жоғары.Бұрауыштарды, топсалы-ерінді және басқа құралдарды, сондай-ақ бөлшектер мен бекіткіштерді әртүрлі өлшемдегі 8 қалтаға салуға болады.Балға мен тістеуікке арналған металл ұстағыштар дорбаның сыртына бекітіліп, оларға жылдам қол жеткізуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.413 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 290 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 12.02.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АИ77.B.22342 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Ұлттық сараптама орталығы " ҒК |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АИ77.B.22342.pdf |
| _пакеттегі ені | 270 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Құрал-саймандарға арналған сөмкелер |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 902-Құрал-саймандарға арналған қаптар |
| Қалталар саны | 8 |
| Материал | Полиэстер |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996047461 |
- Бағасы: 4 178 ₸

