
Қапқа, қапшыққа, балға ұстағышқа арналған белдік 810 мм, 1120 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 90247 белбеуі дорбаны, қапшықты немесе балға ұстағышты ілуге мүмкіндік береді. Онымен жұмыс істеу әлдеқайда ыңғайлы, әсіресе биіктікте, өйткені барлық қажетті құралдар қолда. Белбеу гараждағы, құрылыстағы және шеберханадағы шеберлерге ыңғайлы жұмыс істеу үшін пайдалы.Артықшылықтарбелдеу тозуға төзімділігі жоғары "Оксфорд" синтетикалық материалынан жасалған.Пластикалық ысырма белдіктің сенімді бекітілуіне кепілдік береді.Белдіктің ұзындығын реттегіш 81-ден 112 см-ге дейін қажетті өлшемді таңдауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.125 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 340 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.11.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АИ14.В.27213 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АИ14.В.27213.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Өлшемдері | 810-1120 мм |
| Топ | Құрал-саймандарға арналған сөмкелер |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 902-Құрал-саймандарға арналған қаптар |
| Материал | Полиэстер |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996084862 |
- Бағасы: 934 ₸

