




Қабырғаға орнатылатын аспапқа арналған төсем, 675 х 450 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 90245 құралына арналған қабырға төсемі, 675 x 450 мм, слесарлық, монтаждық және басқа керек-жарақтарды сақтауды ұйымдастыруға арналған. Оның арқасында барлық құралдар өз орындарында сақталады және жоғалмайды. Орналасуды орналастыру өте қарапайым — ол қабырғаға материалға орнатылған ілмектерге ілінеді. Үйде, саяжайда және гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Орналасу берік Оксфорд матасынан жасалған, сондықтан тозуға төзімді және тазалау оңай. З8 қалталары әртүрлі өлшемдегі және пішіндегі құралдарды орналастыруға мүмкіндік береді. Үстіңгі бөлігінде ұзын заттарды бекітуге ыңғайлы серпімді жолақ бар. (толық ақпаратты сипаттамалар бөлімінен көре аласыздар)
Қоңырау шалыңыз дәл қазір ☏ +77089835083
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Материал | Полиэстер |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.483 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 690 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _пакеттегі ені | 440 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Өлшемдері | 675 x 450 мм |
| Топ | Құрал-саймандарға арналған сөмкелер |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 902-Құрал-саймандарға арналған қаптар |
| Қалталар саны | 38 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996047423 |
- Бағасы: 4 330 ₸



