
Қос белдік сөмке, 20 қалта, балға ұстағыш Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
20 қалтасы және балға ұстағышы бар Matrix 90240 қос белдік сөмкесі қолдарыңызды бос ұстай отырып, әрқашан қажетті құралдарды алып жүруге мүмкіндік береді. Бұл әсіресе баспалдақтарда немесе тіреуіштерде жұмыс істегенде ыңғайлы. Белдікте 2 сөмке бар, олардың арасында балға үшін бөлек ұстағыш бар, сондықтан құралдарды біркелкі таратуға болады. Белдік сөмке құрылысшылар мен монтажшыларға пайдалы, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады.Артықшылықтарысөмке ұзаққа созылатын синтетикалық материалдан жасалған, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді.Әртүрлі өлшемдегі қалталарға кез келген құралдар мен шығын материалдарын орналастыруға болады.Ұстағыштың конструкциясы оған орнатылған балғаға әрқашан жылдам қол жеткізуге болатындай етіп жасалған.Пластикалық фастекс ілгегінің арқасында белдік сөмке белде мықтап ұсталады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.746 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 560 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 29.12.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.ПФ02.В.31076-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.31076-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 410 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Құрал-саймандарға арналған сөмкелер |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 902-Құрал-саймандарға арналған қаптар |
| Қалталар саны | 20 |
| Материал | Полиэстер |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996047508 |
- Бағасы: 9 739 ₸

