
Бір кісілік белдік сөмке, 7 қалта Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 90241 бір қалталы 7 қалталы белдік сөмкесі қажетті құралдарды тасымалдауға қызмет етеді. Биіктікте жұмыс істегенде қолды босатуға мүмкіндік береді және қажетті бөлшектерді іздеу кезінде алаңдаушылықты болдырмайды. Жөндеу және монтаждау жұмыстарын жүргізу үшін пайдалы.Артықшылықтарытозуға төзімділік — төзімді полиэфирден жасалған сөмке тозуға және жыртылуға төзімді.Әмбебаптығы — 7 қалтаның өлшемдері әртүрлі, олар құралдарды, ұсақ бөлшектерді және шығын материалдарын сақтай алады.Көп функционалдылық — карабині бар қосымша таспа сөмкенің мүмкіндіктерін кеңейтеді.Сенімділік — берік пластик ілгек белдік қапты белде мықтап ұстайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Материал | Полиэстер |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.313 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 12.02.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АИ77.B.22342 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Ұлттық сараптама орталығы " ҒК |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АИ77.B.22342.pdf |
| _пакеттегі ені | 270 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Құрал-саймандарға арналған сөмкелер |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 902-Құрал-саймандарға арналған қаптар |
| Қалталар саны | 7 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996102740 |
- Бағасы: 4 314 ₸

