
Жиналмалы сөмке-орындық, 420 х 280 х 385 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жиналмалы сөмке-орындық Matrix 90249, 420 x 280 x 385 мм, — құралдар мен жабдықтарды сақтауға және тасымалдауға, сондай-ақ әрқашан өзіңізбен бірге жұмыс немесе туристік жиһаздың ыңғайлы бөлігін алып жүруге мүмкіндік беретін көп функциялы құрылғы. Оны бірнеше секунд ішінде орнатуға болады. Орындық сөмкесі пикник пен балық аулау кезінде пайдалы, сонымен қатар көгалдандыру мен көкөніс бақшасының жұмысын жеңілдетеді.Артықшылықтарысөмке-орындық тозуға төзімді синтетикалық материалдан жасалған және ұзақ уақыт қызмет етеді.Жиналмалы орындық кең негізгі бөлімі және барлық қажетті құралдарды сақтауға арналған қалталары көп сөмкемен жабдықталған.Сөмке орындыққа айтарлықтай жүктемелерге төтеп бере алатын сенімді пластикалық фастекстермен бекітіледі.Бұйымның берік металл қаңқасы бар және салмағы 90 кг-ға дейін жетеді.Орындық сөмкеден оңай шешіледі және оларды бөлек пайдалануға болады.Орындық сөмкесінің салмағы 1,775 кг және бүктелген кезде аз орын алады, сондықтан оны сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Материал | Полиэстер |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.775 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 470 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.07.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.РА01.В.73866-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.РА01.В.73866-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 420 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Өлшемдері | 420 x 290 x 300 мм |
| Топ | Құрал-саймандарға арналған сөмкелер |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 902-Құрал-саймандарға арналған қаптар |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996047171 |
- Бағасы: 8 719 ₸

