
Құрал-сайманға арналған сөмке, 14 қалта, 315 х 215 х 225 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 90251 14 қалталы сөмке, 315 x 215 x 225 мм, құралдарды тасымалдау және сақтау үшін қолданылады. 14 қалта мен кең негізгі бөлім сөмкеге әртүрлі өлшемдегі құралдарды салуға мүмкіндік береді. Бұл монтажшыларға, құрылысшыларға пайдалы болады, үйде және саяхатта пайдалы болады.Артықшылықтарысөмке тозуға төзімді синтетикалық материалдан (полиэстер) жасалған, сондықтан ол ұзақ мерзімді пайдалануға арналған.Полиэстер су өткізбейді, яғни ашық ауада жұмыс істегенде де құралдарға ылғал түспейді.Ыңғайлы тұтқалар сөмкені тасымалдауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Материал | Полиэстер |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.575 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 395 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 12.02.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АИ77.B.22342 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Ұлттық сараптама орталығы " ҒК |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АИ77.B.22342.pdf |
| _пакеттегі ені | 235 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Өлшемдері | 315 x 215 x 225 мм |
| Топ | Құрал-саймандарға арналған сөмкелер |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 902-Құрал-саймандарға арналған қаптар |
| Қалталар саны | 14 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996046464 |
- Бағасы: 3 846 ₸

