
Құрал-сайманға арналған сөмке, 32 қалта, 460 х 280 х 305 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 90256 32 қалталы сөмке, 460 x 280 x 305 мм, слесарь немесе ағаш ұстасы құралдарын тасымалдауға және сақтауға арналған. Автокөлік құралдарын тасымалдау үшін пайдалануға болады. Оның 32 қалтасы және әртүрлі өлшемдегі құралдарды орналастыруға болатын кең негізгі бөлімі бар. Сөмке тасымалдауға ыңғайлы болу үшін ұзартқыш төсемі бар иық белдігімен жабдықталған. Монтажшыларға, слесарларға, құрылысшыларға пайдалы болады, үйде және саяхатта пайдалы болады.Артықшылықтарысөмке тозуға төзімді синтетикалық материалдан (полиэстер) жасалған, сондықтан ол ұзақ мерзімді пайдалануға арналған.Полиэстер су өткізбейді, яғни ашық ауада жұмыс істегенде де құралдарға ылғал түспейді.Ыңғайлы тұтқалар сөмкені тасымалдауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Материал | Полиэстер |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.25 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 510 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 12.02.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АИ77.B.22342 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Ұлттық сараптама орталығы " ҒК |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АИ77.B.22342.pdf |
| _пакеттегі ені | 285 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Өлшемдері | 460 x 280 x 305 мм |
| Топ | Құрал-саймандарға арналған сөмкелер |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 902-Құрал-саймандарға арналған қаптар |
| Қалталар саны | 32 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996046211 |
- Бағасы: 8 674 ₸

