
Тефлонмен қапталған, дөңгелек, D 95 х 50 мм, 2 дана, картондағы ыдыстарға арналған губкалар, Ресей Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тефлонмен қапталған ыдыстарға арналған Elfe 92361 дөңгелек губкалар, 95 х 50 мм, 2 дана. тұрмыста қолданылатын картоннан жасалған. Олар беттердің барлық түрлерін, соның ішінде жабыспайтын ыдыстарды жууға жарамды. Олар тығыз көбіктен жасалған, сондықтан олар ұзақ уақыт қызмет етеді. Артықшылықтары Губканың жұмсақ қабаты беттерді нәзік тазалауға мүмкіндік береді, ал абразивті қатты дақтарды тез кетіреді. Түпнұсқа пішінделген пішінінің арқасында губкалар қолыңызда ұстауға ыңғайлы, сонымен қатар ластанған беттермен жанасуды азайтады. Сумен ұзақ уақыт байланыста болған кезде губкалар бұзылмайды және құрғаған кезде құлап кетпейді, сондықтан олар ұзаққа созылады. Қаптамада 2 дана бар, олар ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Түрі | Жұмсақ |
| Пішін | Дөңгелек |
| Түсі | Сары |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 13.10.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KK Д-KK.РА01.В.62479-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ИЛЬЦ СТАНДАРТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU Д-RU.РА01.В.62479-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.038 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 923-Губкалар, майлықтар |
| Диаметрі | 95 мм |
| Материал | көбік, абразивті материал |
| Тығыздығы | 22 кг/м3 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 50 мм |
| Штрих-код | 4606800035936 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

