
Optima ыдыстарына арналған губкалар, 96 х 64 х 27 мм, 10 дана, Ресей Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Elfe Optima губкалары 92352, 96 x 64 x 27 мм, ыдыс жууға, дымқыл тазалауға және сантехника мен керамикалық плиткалардағы дақтарды кетіруге арналған. Олар елеусіз ластанулармен де, ауыр ластанулармен де тиімді күреседі. Артықшылықтары Екі қабатты құрылымның арқасында сапалы тазарту — жұмсақ қабат жұмсақ әсер етеді, ал қатты қабат кірленген кірді кетіреді. Сапалы орындалуы — арқасында тығыз поролон губкалар шыдайды қарқынды пайдалану және ұзақ уақыт байланыста сумен. Пішінді сақтау — өнімдер кептіру процесінде бұзылмайды. Үнемді қаптама — 10 дана ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Ұзындығы | 95 мм |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Ені | 64 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 13.10.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KK Д-KK.РА01.В.62479-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ИЛЬЦ СТАНДАРТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU Д-RU.РА01.В.62479-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.046 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 923-Губкалар, майлықтар |
| Материал | көбік, абразивті материал |
| Тығыздығы | 18 кг/м3 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 27 мм |
| Штрих-код | 4606800035905 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

