
Comfort профильді ыдыстарға арналған губкалар, 85 х 65 х 43 мм, 5 дана, Ресей Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ыдыс-аяққа арналған профильді губкалар Elfe Comfort 92357, 85 x 65 x 43 мм, 5 дана, үй шаруашылығында қолданылады. Олар ыдыстарды және әртүрлі беттерді — плиткаларды, плиталарды, сантехниканы жууға жарамды. Артықшылықтары Абразивті қабаттың арқасында губкалар қатты ластанумен тиімді күреседі. Жұмсақ қабат ыдыстарды, плиткаларды және басқа беттерді зақымдамай нәзік тазартады. Арнайы ойластырылған пішінделген пішін саусақтардың ластанған беттермен жанасуынан қорғауды қамтамасыз етеді. Губка сумен ұзақ байланыста да, толық кептіруге де төтеп бере алады. Үнемді қаптама — онда 5 дана бар, олар ұзақ уақыт қызмет етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Ұзындығы | 85 мм |
| Түрі | Жұмсақ |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Ені | 65 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 13.10.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KK Д-KK.РА01.В.62479-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ИЛЬЦ СТАНДАРТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU Д-RU.РА01.В.62479-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.039 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 923-Губкалар, майлықтар |
| Материал | көбік, абразивті материал |
| Тығыздығы | 18 кг/м3 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 43 мм |
| Штрих-код | 4606800035912 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

