
Еденге арналған вискозды сүрткіш 500 х 600 мм, Ресей Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Вискозды сулық Elfe 92334 арқасында үлкен мөлшерін 500 х 600 мм оңтайлы қолайлы едендерді тазалау үшін: паркет, ламинат, линолеум, кафель. Оны жиһаз бен сантехниканы тазалау үшін де қолдануға болады. Артықшылықтары Майлықпен қолғапсыз жұмыс істеуге болады, себебі ол полиэстер қосылған вискозадан жасалған және аллергия тудырмайды. Жұмсақ сүрткіш бетті сызатпайды және түктің бөлшектерін қалдырмайды, сапалы тазалауды қамтамасыз етеді. Сіңіргіштігінің жоғарылауына байланысты майлық беттерде жолақтар қалдырмайды. Майлық бірнеше рет қолдануға арналған, кір жуғыш машинада жууға төзімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Материал | вискоза |
| Түрі | Майлық |
| Түсі | Қызғылт сары |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 320 мм |
| _баптамадағы саны | 1 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 45.5 кг |
| Майлықтың салмағы | 45,2 г |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 923-Губкалар, майлықтар |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тығыздығы | 120 г/м2 |
| Өлшем | 500 x 600 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | флексопакет |
| Штрих-код | 4606800035974 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

