
Еденге арналған майлық мақта ақ 500 х 700 мм Ресей Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 500 x 700 мм Elfe 92326 ақ мақтадан жасалған майлық едендерді тазалауға арналған. Ол қолдануда әмбебап, сондықтан еден жабындарының кез келген түріне жарамды: ламинат, паркет, линолеум, плитка және т.б. Артықшылықтары Мақта мата — майлық гипоаллергенді және берік. Жолақтарсыз жуу — бұйым суды жақсы сіңіреді. Сығумен жууға төзімділік — майлықты бірнеше рет қолдануға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 290 мм |
| _баптамадағы саны | 1 |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 11.11.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KZ.НА27.Н00264 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Тест Серт" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU.НА27.Н00264.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 75.3 кг |
| Майлықтың салмағы | 75 г |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 923-Губкалар, майлықтар |
| Материал | полиэстер, хлопок |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тығыздығы | 180 г\м2 |
| Өлшем | 500 x 700 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | флексопакет |
| Штрих-код | 4606800036995 |
- Бағасы: 84 ₸

