
Ас үйге арналған микрофибрадан жасалған сүрткіш жасыл 350 х 400 мм Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ас үйге арналған микроталшықты шүберек ыдыстарды, ыдыстарды, ас құралдарын тазалауға, кептіруге, сондай-ақ нәзік және жылтыр беттерді сүртуге арналған. Артықшылықтары: Іздер, жолақтар және түктер қалдырмайды. Ылғалды жақсы сіңіреді. Майды, саусақ іздерін және бляшкаларды оңай кетіреді. Үлкейтілген өлшеміне байланысты оны ыдыс сүлгі ретінде пайдалануға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Материал | Микрофибра |
| Түрі | Майлық |
| Түсі | Жасыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _баптамадағы саны | 1 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 190 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 35.3 кг |
| Майлықтың салмағы | 35 г |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 923-Губкалар, майлықтар |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тығыздығы | 250 г/м2 |
| Өлшем | 350 x 400 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | флексопакет |
| Штрих-код | 4044996088266 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

