
Ас үйге арналған маржан микрофибрадан жасалған майлық 350 х 400 мм Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Elfe 92313 350 x 400 мм маржан микроталшықты шүберек асүйді ретке келтіру үшін пайдалы болады. Оны стақандар мен ыдыстарды кептіруге арналған сүлгі ретінде пайдалануға болады. Ал жұмсақ құрылымының арқасында майлық нәзік жылтыр беттерді сүртуге оңтайлы, себебі іздер мен сызаттар қалдырмайды. Артықшылықтары Май дақтары мен бляшкаларды тез және сапалы кетіруге майлық жасалған ең жұқа жіптердің арқасында қол жеткізіледі. Майлықтың электростатикалық қасиеттері оны дымқыл тазалау үшін ғана емес, сонымен қатар құрғақ тазалау үшін де пайдалануға мүмкіндік береді. Микрофибра талшықтары беттерді жуғыш заттарсыз тиімді тазартады. Жоғары гигроскопиялық қасиеттері бар майлық суды жақсы сіңіреді, соның арқасында жолақтар қалдырмайды.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _баптамадағы саны | 1 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 185 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 35.3 кг |
| Майлықтың салмағы | 35 г |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 923-Губкалар, майлықтар |
| Материал | полиэстер, полиамид |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тығыздығы | 250 г/м2 |
| Өлшем | 350 x 400 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | флексопакет |
| Түсі | Коралловый |
| Штрих-код | 4044996088273 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

